Как стать авантюристом? Размышления миллионера

Скачать бесплатно книгу Геннадия Балашова «Как стать авантюристом? Размышления миллионера»

в формате MP3, ePub или купить печатное издание


Монархия предпринимателя. Как стать царем?

Скачать бесплатно книгу Геннадия Балашова «Монархия предпринимателя. Как стать царем?»

в формате MP3, ePub или купить печатное издание

Я не торгую зброєю, наркотиками та людьми

Журнал VALIAZH, рубрика “CЕКС І ГРОШІ. 9 ЗАПИТАНЬ”.
Квітень, 2015.

Провокатив-тест на виявлення інтелектуальної гнучкості для найсміливіших. Говоримо про гроші. Мовою сексу. Сьогодні гість нашої рубрики бізнес-філософ, теле- та радіоведучий, підприємець, громадський діяч, письменник Геннадій Балашов.

valiazh.JPG

1. Коли бізнес переходить в обов’язок – втрачаєте відчуття насолоди?

Так. Я не прихильник самого процесу заробітку грошей. Це рутина. Набагато цікавіше вигадувати, яким чином заробити. У цьому полягає суть підприємницької діяльності — це сміливий, інколи відчайдушний креатив. Без фантазування та ризику насолода від бізнесу швидко втрачається.

2. Чи є у Вас табу в бізнесі?

Так, є. Я не торгую зброєю, наркотиками та людьми. У принципі все, заборонене законодавством, усе, що може нашкодити життю, здоров’ю та добробуту людей, — для мене табу.

Мої книги «Як стати авантюристом? Роздуми мільйонера» та «Монархія підприємця. Як стати царем?» присвячені зароблянню грошей у сучасній Україні. Ми назвали книгу саме так, тому що підприємницька діяльність в Україні стала авантюрою. Люди змушені просити в держави дозволу на те, на що вони й так мають право, та від безвиході давати хабарі чиновникам. Державні обмеження на все, що стосується обігу грошей, права людини заробляти, є штучними.

3. Безкоштовно можна тільки…

… тільки померти, а далі вже не ваша турбота.

4. Сьогодні найерогенніша зона для інвестицій – це…

…політика. Тому що іншого способу отримати шалені гроші в сучасній Україні, на жаль, не існує. Люди мають усвідомити, що велика політика, доступ до бюджету, послуги чиновників — усе це перетворилося на бізнес. Тому весь крупний бізнес в Україні аморальний та незаконний.

5. Із яким видом сексу у Вас асоціюється податкова інспекція?

Не впевнений, що у цього збочення є назва… Податкова інспекція — це третій зайвий, який увесь час вам заважає, підглядаючи та намагаючись залізти до вашого ліжка у найнезручніший момент.

6. Ваш особистий секрет безпечного бізнесу?

Нерухомість на вторинному ринку. Цей бізнес є найбільш захищеним в Україні. Ви можете робити великі обороти без дозволів чиновників, візитів контрольних органів та податківців. Є тільки ви, ваш клієнт та гроші.

7. Як спокусити інвестора зі стажем?

Високою доходністю (ріст інвестицій утричі-удесятеро). Люди люблять ризикувати заради мрії.

8. Як ви ставитеся до бізнесу втрьох?

Як до компанії, яка може дуже продуктивно працювати. За умови однакових вкладень, звісно. Залежно від того, скільки членів було у вашій сім’ї в дитинстві, шукайте собі колектив. Згідно з психоаналітичною теорією, у дорослому житті кожна людина намагається відтворити умови свого дитинства, повторюючи особливості взаємин. Тому бізнес може бути дуже ефективним утрьох, учотирьох і навіть уп’ятьох.

9. Як гадаєте, чи є універсальний засіб підвищення бізнес-потенції?

Масштабна мета та фантазування. Якщо ви маєте масштабну мету, якщо ви пристрасно бажаєте її досягти, ваша бізнес-потенція збільшується. Мати постійну мету — це як секс із коханим та постійним партнером. Тобто це нормально для дорослої, психологічно сформованої та самодостатньої людини.


ЧИТАТИ ЖУРНАЛ ОНЛАЙН >>

Google +

+ 6 0


Комментарии

Анатолий Гурин , #
+ 0
Исправьте в статье "Високою доходністю" на "Високою дохідністю" ...
Volodymyr Logvin , #
+ 0
Погана практика вимагати виправлень там де не потрібно, а в цьому випадку - навіть не подивившись у словник, наприклад, Д.І.Ганича, І.С.Олійника
Volodymyr Logvin , #
+ 0
До речі, чи не вперше читаю В.Г.Балашова на рідній мові, від чого він стає ріднішим, а отже - сексуальнішим, тобто потенційно небезпечним для політичних суперників-конкурентів.

Написать комментарий

Войти с помощью facebook