Как стать авантюристом? Размышления миллионера

Скачать бесплатно книгу Геннадия Балашова «Как стать авантюристом? Размышления миллионера»

в формате MP3, ePub или купить печатное издание


Монархия предпринимателя. Как стать царем?

Скачать бесплатно книгу Геннадия Балашова «Монархия предпринимателя. Как стать царем?»

в формате MP3, ePub или купить печатное издание

Миру мир в Україні

Раніше або пізніше ми будемо змушені замислитися над питанням, хто винен у війні та що робити. Це ключові питання для подальшого розвитку, для самої можливості розвитку країни.

Усунемо причину — скінчиться війна.

Народ України усвідомить, чиїми руками робиться лихо. Але коли саме це трапиться? Адже наші мізки щоденно промиваються пропагандою терору, загрозою втрати державних територій, виправдання домінування однієї групи людей над іншою (наприклад, за мовною ознакою). Думка про мир наразі не є актуальною серед широких верств населення. ЗМІ здійснюють шалений тиск на суспільство, подаючи тему ворожнечі у патріотичних кольорах.

Я й сам під час Євромайдана був настроєний дуже категорично — усунути озброєних бойовиків з Росії та припинити економічні стосунки з окупантом. Після мого особистого відвідання Криму, під час якого побував у полоні, зі сцени Майдану я дозволив собі такі вислови, що Слідчий комітет Росії завів на мене кримінальну справу...

Проте час йшов. Крим було анексовано без супротиву, наче українська влада й не бачила, що відбувалося на півострові. У Донецькій та Луганській областях почалися бойві дії. Країну очолив новий президент. У Верховну Раду прийшли «нові обличчя». А внутрішня криза тільки поглиблювалась. Далі були жахливі новини про обстріли, руйнування, гуманітарні лиха у зоні АТО, «котли», людські втрати, гіркі історії. І час йшов...

Три роки потому я кажу зовсім інші речі, ризикуючи виставити себе у невигідному, непатріотичному світлі. Але Україні, її народові, потрібен мир. Війна ж вигідна лише тим, хто на ній наживається.

Давайте замислимось, від кого залежить те, що кажуть з телевізора, що пишуть у газетах? Правильно, від власників ЗМІ. А хто є власниками найбільш популярних ЗМІ країни? Політично-фінансові клани. Загугліть «власники телеканалів Україна» і ви отримаєте повний перелік ключових персоналій. Це ляльководи, які запустили псевдопатріотичну істерію, дозволили проповідувати на своїх інформаційних ресурсах, що одна частина країни є більш моральною та «правильною», ніж інша. Новини забиті кадрами війни та хибними висновками щодо того, хто винен (кремлівський агресор, а не помилки власної влади), і що робити (брати міжнародні кредити). За ними повторюють депутати, політичні сили, патріотичні батальйони, за якими стоять все ті ж могутні люди. Як зручно робити піар на патріотизмі, мрії про воєнну відсіч та славетну перемогу, бо цим досить легко виправдати свою бездіяльність.

Україна понад усе. Однак патріотизм — дуже зручне середовище для перебування людей, які мають на меті заробити на війні. І про це необхідно пам’ятати, щоб не стати жертвою маніпуляції.

І над всім цим стоїть президент, чий образ дуже далекий від голуба миру. У нього ті ж гіпертрофовано патріотичні, войовничі настрої. Жодного разу я не чув від президента заклику до обговорення (хоча б обговорення!), чого хоче населення Криму та Донбасу, чи можливо вирішити конфлікт мирним шляхом. Напевно тому, що це невигідно. Напевно тому, що більшості населення не подобається, що окрім нас існує ще й «інша» Україна із своїми політичними та мовними вподобаннями, яка прагне до економічної автономності. Подобається нам це, чи ні, ми не можемо вимагати від частини українського населення позбавитися їхніх відмінностей, тому що це прямий шлях до роз’єднання та подальшого занепаду.

Росія напхала Донбас військовою технікою та озброєними силами. У РФ є ресурси та можливості вести військові дії довго та криваво. Можливо, українські збройні сили, або те, що від них залишилось після десятиліть безвідповідальної діяльності, зібрали би всі ресурси в кулак і дали відсіч. Та на це немає політичної волі. Тому війна триває. І це також час усвідомити.

У війні винна вся політична еліта України, як винна й у крайній бідності населення, корумпованості, зростаючому державному борзі.

Хоча війна у нас гібридна, людські трагедії справжні.

Україні потрібен мир.

Google +

+ 0 0


Комментарии

Емельян Гадюкин , #
+ -1
Та ви шо...Хоча спадковiсть вам й заважа вимовляти українською, та можна ж почати писати нею....Вiтаю.
Ваше “тисячне звернення” до аудиторї, як до людей розумних - то марна справа.....бо вони не є розумними на той рiвень, що можна хоча б щось з ними робити спераючись на їх розум та осмислене їх рiшення.
Ви, Геннадiю, теж не бачите “драйверiв”, якi дуже й дуже прогнозовано ведуть мiльярди, дурних вiд природи, тим шляхом, яким ТIЛЬКИ й можна довести все це творiння природи до позитивних результатiв.
Може колись ...рокiв ще через 10...й вам вiдкриється генетична рiзниця у людини...тут я маю на увазi, людину як вищу iстоту.
Зпераючись на розумння рiзного iсторичного шляху рiзних видiв людини, вiдбитого у ДНК цих РIЗНИХ вищих тварин, найрозумнишi вищi тварини таки вже доволi давно прийшли до висновку, що РОЗПОВIДАТИ й ПЕРЕКОНУВАТИ тих, кому необхiдних мутацiй не дано було ще при заплiдненнi - дурна справа, й таку масу людей треба ДУРИТИ...чим i є весь процес управлiння масами.
Ось вам новiтнiй та й найяскравiший приклад.....вiйна у Лугандонi, яка точиться мляво, але дуже добре дратує й, головне, перевертає мiзки одно-ходових iстот на лютих ворогiв кацапiв..A усього як три з додатком роки тому - їх щирих друзiв!
Слово “Луган-Дон” впало менi на думку миттєво…як тiльки кацапи вигадали назвати свої розумовi створення та й заявили про це на весь Свiт. Я його у гiвно-метi використав першим…маю документ!
Чи ця ”вiйна” вам не технологiчний прийом для досягнення бажаного результата у виглядi ворожого багато-мiльонного населення на кордонi Iмперї Кацапiв? Дурнуватi кацапи з болотного й абсолютно дружнього населення Украни – отримали собi лютого ворога на десятирiччя…..
Балачками такого не зробити?!..Балачками й одно-ходвих, талановитих до НАТО не вмовити нiколи…тiльки кровью…Гидотно, але тiльки так й спрацьовує.
Iнший приклад, який не такий явний....може вам не достатньо буде уяви...але.
На чому базуться саме виникнення ДУМОК про можливсть чогось?...Вiрно...Це виникає на фундаментi, який є вашою(!) оцiнкою присутних можливостей та вашої ж уяви про розвиток цих, вiдомих(!) вам, IСНУЮЧИХ факторiв....
Може й здогадатесь прикладi з iсторiї.
Йде вiна....Самураї не здаються у полон та й б'ються завзято, готовi собi й харакiрi робити.....Чи можна було уявити в 1944-му, та й у 1945-му червнi , що вони приймуть рiшення здатися та й ще й перeйдуть на бiк США?!....Нi……як для пересiчного вояка.
А як став працювати мозок самурая пiсля ядерних ударiв тай й наступу Червоної амрї з iншого боку?..A мозок самураїв “побачив” ВIДСУТНIСТЬ самого “фундаменту” для можливого шансу позитивного для себе варiанту спротиву та й згенерував протилежне рiшення...самураї стали частиною захiдного свiту.
Я це для чого.....А вирiшення УСIХ проблем зi ВСЬОМА (вiд Чилi й по Фiджi) лежить у площинi однiэї КЛЮЧОВОї задачi - видалення фундаменту для генерацї думок про розумнiсть спротиву Захiдному Свтовi.....А таким фундаментов була й є Россiя, як сила, яка у мiзках УСIХ слабо-розумних видiв людини може та протистоїть всю новiтню iсторю США-Заходу.
Саме з цього й випливло ДУЖЕ давнє рiшення - пiдсадити Россiю на життя за рахунок продажу нафти й газу, а витримавши потрiбний час та створивши на кордонах в неї ворогiв...обвалити до мiнiмальних цiни на нафту й газ.
Для цього був спровокованний КДБ на Дураковича з Ахметовим...потiм Майдан й вiйна, Сирiя…..як додатковi iнструменти.

A цi вашi потуги “аналiзувати” всю цю технiчну метушню малих комах.....смiшно.

Capacity of USA export LNG facilities seems to kill all Russian pipeline natural gas export within coming decade. That's not about some chances for last century technologies to survive in some fraction of market providing Russia some income that may prolong its existence in a form of federal state.
The trap was masterminded very long ago…..and it’s funny to realize that such open to everyone view things are not subject of rather smart people attention.

Так, что анал-литик, то усьо хуня.....Война - инструмент переворота в мозгах недоумков, нефть и газ - инструмент для удаления Империи Зла.....Изчезнет целая Россия - мозги недочеловеков перевернутся на лизнуть оставшейся силе...тогда уже единственной.
Можно ведь и не воевать...псису в нужном квадратике просто надо в нужное время поставить...и вы - Эстония потом. Но там недоумков тоже обманули примером из бабушкиного шкафа и удалили из процесса постановки псисы привозняк....
А ваша хурма НИГДЕ и НИКОГДА не сработает.
Roman Indev , #
+ 0
На святое Геннадий замахнулись? ))) Не будет "агрессоров", чем отвлекать народ, чтоб не мешал дэнги пилить?
Емельян Гадюкин , #
+ 0
До того светлого времени, когда и Берег Свынячих Копыт будет участвовать в пилении останков нынешнего агрессора ещё.....не послезавтра, и мощности по экспорту американского газа и нефти не готовы.
А пока...вы все умнеете так вот плавно....Пока агент КГБе, со студенческой еще скамьи( ыканамыст-международник в СССРе) и владелец фабрик в стране ФСБ, пилит со подельники имеющийся ресурс...то есть нагибает вас, ослы одноходовые.
Смысл в этом есть.....И шеф его Вова, сменив агента Витька на Пэтю, в "надежде" не поехал вас притоптать в мае 2014-го, и вы мало-помалу во врага некогда вашего друга и родственника превращаетесь....время( части ваших жизней) пролетит, и у Империи Зла не будет её основного кормления - то есть нефть и газ у неё останутся, но себестоимость их добычи и транспортировки будет выше цены американского и австралийских предложений на строящихся и имеющихся LNG терминалах в Европе. А "тренировки" по переработке легких нефтей на европейских заводах, сейчас использующих российскую нефть, прошли еще год назад и как-то никто и не вкурил зачем.
А вот тогда, когда полноводная река LNG американской нефти потечёт через океан, тогда и Пэтю - под зад ногой за полдня и ахметки с фиртами за ним следом, ИБО у ВОВЫ нету сил( денег).....и вы, одноходовые уже давно оголодавшие и люто кацапов ненавидящие...готовы дающего пожрать слушать.
Уже и всякие варяги есть с УКРАИНСКИМ ГРАЖДАНСТВОМ и первичным опытом устройства ыканомики Берега Свынячих Копыт...во главе с Гражданином Украл-ины - Михо.
Так что...одноходовым может варяги так и обосрались...а кукловоды их просто ввели, ПОКА, в электоральное поле Украл-ины руками,кстати, агента КГБе - Пэти.
Ну и много ёще чего вам, одноходовым, не доступно к видению у вас под носом.....В шахматы вот Гене рекомендую начать играть лет уже так с 5. Сменится может восприятие видимых фигур и последующие из этого комбинации возможностей.
А он всё пузыря важного из себя корчит и на "римском" стуле в кадр себя тычет.....нищее детство вылазит..и мешает.

Написать комментарий

Войти с помощью facebook