Как стать авантюристом? Размышления миллионера

Скачать бесплатно книгу Геннадия Балашова «Как стать авантюристом? Размышления миллионера»

в формате MP3, ePub или купить печатное издание


Монархия предпринимателя. Как стать царем?

Скачать бесплатно книгу Геннадия Балашова «Монархия предпринимателя. Как стать царем?»

в формате MP3, ePub или купить печатное издание

5.10 як бренд

Людська бездіяльність та безграмотність призвела до погіршення стану економіки України. Населення країни не розуміючи причинно-наслідкових дій вірило чиновникам, котрі викрикували застарілі догми та стереотипи про перспективність сільського господарства ...

Бренди    Людська бездіяльність та безграмотність призвела до погіршення стану економіки України. Населення країни не розуміючи причинно-наслідкових дій вірило чиновникам, котрі викрикували застарілі догми та стереотипи про перспективність сільського господарства, важкої металургії та ін. Їхня подвійна мораль та жадібність призвела до руйнації та інфляції. Вони як випускники радянської школи не можуть (чи не хочуть) розуміти правила гри на вільному ринку. Контроль для них понад усе.

    Хто міг би змінити ситуацію на краще? Незважаючи на широку доступність знань, які завдяки просунутим компаніям надаються безкоштовно люди не хочуть нічого міняти, вони знаходяться в пригніченому стані. Мізерний відсоток змогли зруйнувати в собі стереотипи та проявити себе в підприємницькій діяльності. Дехто пригрівся на чиновницьких посадах або працюють під їх контролем, а народ досі покірно пережовує з турботою приготовлену «лапшу».

    Нарешті находиться людина, яка проливає світло на і так очевидні речі. Україна просто подихає від тиску податкової, митної служб та інших бюрократичних інстанцій. З появою соціальних мереж та доступністю інтернету призводить до зародження нового месію – Балашова Генадія Вікторовича. У нього викристалізовується ідея безподаткової України – країна 5.10.

    Не знаючи, що буде далі Балашов вирішує піти зовсім іншим шляхом для розповсюдження 5.10. Оскільки майбутнє справа кожного, то і відповідно кожен громадянин України повинен прикласти зусиль для її досягнення. Починає допомагати та підказувати як потрібно діяти.

    Назва політичної партії чітко закріплюється на вуста послідовників та просто не байдужих. 5.10 розповсюджується по Україні і набирає оберти. Логотип партії становиться брендом сучасної держави. Він набирає масу та поширюється практично зі швидкістю світла (передача даних по оптоволоконних лініях) має величезну енергію, яка росте з геометричною прогресією. Сам бренд буде жити довше нинішніх провладних партій. 5.10 стає на рівень зі світовими брендами: Mercedes, Apple, Audi, Samsung, Google та ін. 

+ 0 0


Комментарии

Написать комментарий

Войти с помощью facebook